ОЛИМП

Токиогийн олимпын бөхийн төрлүүдийн хуваарь

-“Токио-2020” Зуны олимпын XXXII наадам-

Зуны спортын XXXII олимпын наадмын бөхийн төрлийн тэмцээн наймдугаар сарын 1-7-нд Токиогийн Макүхари Мессе ордонд болно. Тэмцээний монголын цагийн хуваарьтай танилцана уу.

НАЙМДУГААР САРЫН 1 (НЯМ ГАРИГ)08:00-08:30 – Сонгомол бөхийн 60, 130 кг, эмэгтэйчүүдийн 76 кг-ын жингийн жин үзэлт 10:00: Урьдчилсан барилдаан12:10-12:30 – Сонгомол бөхийн 77, 97, эмэгтэйчүүдийн 68 кг-ын жингийн сугалаа17:15 – Сонгомол бөхийн 60, 130 кг, эмэгтэйчүүдийн 76 кг-ын хагас шигшээ барилдаан

НАЙМДУГААР САРЫН 2 (ДАВАА ГАРИГ)08:00-08:15 – Сонгомол бөхийн 60, 130, эмэгтэйчүүдийн 76 кг-ын хоёр дахь өдрийн жин үзэлт08:15-08:45 – Сонгомол бөхийн 77, 97, эмэгтэйчүүдийн 68 кг-ын эхний өдрийн жин үзэлт10:00 – Сонгомол бөхийн 60, 130, эмэгтэйчүүдийн 76 кг-ын дагах, сонгомол бөхийн 77, 97, эмэгтэйчүүдийн 68 кг-ын урьдчилсан барилдаан12:40-13:00 – Сонгомол бөхийн 67, 87, эмэгтэйчүүдийн 62 кг-ын жингийн сугалаа17:15 – Сонгомол бөхийн 77, 97, эмэгтэйчүүдийн 68 кг-ын жингийн хагас шигшээ барилдаан18:30 – Сонгомол бөхийн 60, 130, эмэгтэйчүүдийн 76 кг-ын жингийн шигшээ барилдаан

НАЙМДУГААР САРЫН 3 (МЯГМАР ГАРИГ)08:00-08:15 – Сонгомол бөхийн 77, 97, эмэгтэйчүүдийн 68 кг-ын хоёр дахь өдрийн жин үзэлт08:15:08:45 – Сонгомол бөхийн 67, 87, эмэгтэйчүүдийн 62 кг-ын эхний өдрийн жин үзэлт10:00 – Сонгомол бөхийн 67, 87, эмэгтэйчүүдийн 62 кг-ын урьдчилсан, сонгомол бөхийн 77, 97, эмэгтэйчүүдийн 68 кг-ын дагах барилдаан12:40-13:00 – Эрэгтэйчүүдийн 57, 86, эмэгтэйчүүдийн 57 кг-ын жингийн сугалаа17:15 – Сонгомол бөхийн 67, 87, эмэгтэйчүүдийн 62 кг-ын жингийн хагас шигшээ барилдаан 18:30 – Сонгомол бөхийн 77, 97, эмэгтэйчүүдийн 68 кг-ын жингийн шигшээ барилдаан

НАЙМДУГААР САРЫН 4 (ЛХАГВА ГАРИГ)08:00-08:15 – Сонгомол бөхийн 67, 87, эмэгтэйчүүдийн 62 кг-ын хоёр дахь өдрийн жин үзэлт08:15-08:45 – Эрэгтэйчүүдийн 57, 86, эмэгтэйчүүдийн 57 кг-ын эхний өдрийн жин үзэлт10:00 – Эрэгтэйчүүдийн 57, 86, эмэгтэйчүүдийн 57 кг-ын урьдчилсан, сонгомол бөхийн 67, 87, эмэгтэйчүүдийн 62 кг-ын дагах барилдаан12:40-13:00 – Эрэгтэйчүүдийн 74, 125, эмэгтэйчүүдийн 53 кг-ын жингийн сугалаа17:15 – Эрэгтэйчүүдийн 57, 86, эмэгтэйчүүдийн 57 кг-ын хагас шигшээ барилдаан18:30 – Сонгомол бөхийн 67, 87, эмэгтэйчүүдийн 62 кг-ын шигшээ барилдаан

НАЙМДУГААР САРЫН 5 (ПҮРЭВ ГАРИГ)08:00-08:15 – Эрэгтэйчүүдийн 57, 86, эмэгтэйчүүдийн 57 кг-ын хоёр дахь өдрийн жин үзэлт08:15-08:45 – Эрэгтэйчүүдийн 74, 125, эмэгтэйчүүдийн 53 кг-ын эхний өдрийн жин үзэлт10:00 – Эрэгтэйчүүдийн 74, 125, эмэгтэйчүүдийн 53 кг-ын урьдчилсан, эрэгтэйчүүдийн 57, 86, эмэгтэйчүүдийн 57 кг-ын дагах барилдаан12:40-13:00 – Эрэгтэйчүүдийн 65, 97, эмэгтэйчүүдийн 50 кг-ын жингийн сугалаа17:15 – Эрэгтэйчүүдийн 74, 125, эмэгтэйчүүдийн 53 кг-ын хагас шигшээ барилдаан18:30 – Эрэгтэйчүүдийн 57, 86, эмэгтэйчүүдийн 57 кг-ын шигшээ барилдаан

НАЙМДУГААР САРЫН 6 (БААСАН ГАРИГ)08:00-08:15 – Эрэгтэйчүүдийн 74, 125, эмэгтэйчүүдийн 53 кг-ын хоёр дахь өдрийн жин үзэлт08:15-08:45 – Эрэгтэйчүүдийн 65, 97, эмэгтэйчүүдийн 50 кг-ын эхний өдрийн сугалаа10:00 – Эрэгтэйчүүдийн 65, 97, эмэгтэйчүүдийн 50 кг-ын урьдчилсан, Эрэгтэйчүүдийн 74, 125, эмэгтэйчүүдийн 53 кг-ын дагах барилдаан17:15 – Эрэгтэйчүүдийн 65, 97, эмэгтэйчүүдийн 50 кг-ын хагас шигшээ барилдаан18:30 – Эрэгтэйчүүдийн 74, 125, эмэгтэйчүүдийн 53 кг-ын шигшээ барилдаан

НАЙМДУГААР САРЫН 7 (БЯМБА ГАРИГ)08:00-08:15 – Эрэгтэйчүүдийн 65, 97, эмэгтэйчүүдийн 50 кг-ын хоёр дахь өдрийн жин үзэлт17:45 – Эрэгтэйчүүдийн 65, 97, эмэгтэйчүүдийн 50 кг-ын дагах барилдаан18:30 – Эрэгтэйчүүдийн 65, 97, эмэгтэйчүүдийн 50 кг-ын шигшээ барилдаан

Хариулах


ШИНЭ МЭДЭЭ



Ангилал өөрчлөх бол дахин бүртгүүлнэ үү.

Дээш
Tweet